KODUKORD

         MIU PEO- JA MÄNGUTOA KODUKORD

 1. MIU peo – ja mängutoas kestavad üritused kaks ja pool tundi. Peo ettevalmistusteks saab peo korraldaja tulla kohale 15 min enne ürituse algust ning peale üritust on aega 15 koristuseks. Kokku on broneeringuaeg 3 tundi.
 2. Üritus peab lõppema õigeaegselt, et tuba saaks õigeaegselt järgmiste külaliste jaoks valmis.
 3. Teie poolt üüritud ajal on mängutuba privaatselt ainult Teie seltskonna kasutada.
 4. Ürituse lõppedes palume teha tuba korda. Pallid, mänguasjad ja muud esemed panna tagasi oma kohale. Kasutatud nõud pesta ja kuivatada ning panna tagasi kappi.  Praht panna prügikottidesse. Palume planeerida peo lõpust 15 min koristamise jaoks. Soovi korral on võimalik lisatasu eest tellida koristamine mängutoa poolt. Jätame endale õiguse esitada lisa arve (30 EUR) koristamata mängutoa ja kööginurga eest!
 5. Mänguasju ei tohi kaasa võtta, lõhkuda ja rikkuda. Küll aga võib neid endale soetada www.miu.ee e-poest 🙂
 6. Palume jätta üleriided ja jalanõud esikusse.
 7. Välisjalanõudes on mängutoas liikumine keelatud. Mängutoas on paljajalu viibimine keelatud (eriti suvel). Palun võtke kaasa sokid!
 8. Mängutoas vastutab iga lapsevanem oma lapse eest. Kui lapsevanemat ei ole kohal, vastutab lapse eest peo korraldaja. Ohutuse tagamiseks ei tohi lapsi jätta ürituse ajaks järelvalveta.
 9. Suitsetamine on siseruumides keelatud.
 10. Ürituse ajal ei tohi kaasa tuua ega tarvitada alkohoolseid jooke.
 11. Ürituse ajal on keelatud olla joobeseisundis. Üürile andjal on õigus paluda joobes isikul lahkuda ruumist.
 12. Mängualal on keelatud viibida toidu ja joogiga. Kui üürnik ei järgi reeglit, kohustub ta maksma kogu ruumide üldise puhastuse eest.
 13. KEELATUD on kasutada tordivulkaane  ja „maagilisi“ küünlaid, palun kasutage tavalisi küünlaid.
 14. Kodumasinate kasutamisel palume järgida tuleohutuseekirju.
 15. Üürnik vastutab rikutud mänguasjade, tehnika, mööbli eest materiaalselt  ja on kohustatud hüvitama kahju.
 16. Mängutuppa on keelatud tuua lemmikloomi.

Broneeringu kinnitamiseks tuleb tasuda ettemaks 40 eurot. Summa tuleb kanda Greenback OÜ SEB Panga arvelduskontole (EE541010220242432222) 24 tunni jooksul jooksul. Kui ettemaksu ei laeku kaotab broneering kehtivuse. Kui üritus jääb ära kliendi süül, ettemaksu ei tagastata. Kokkuleppel on kliendil võimalus muuta üks kord peo toimumise kuupäeva juhul kui peo toimumiseni on sel hetkel jäänud vähemalt 10 päeva.  Ülejäänud summa võib kanda Greenback OÜ arvelduskontole vähemalt 5 päeva enne üritust või maksta kohapeal sularahas peo toimumise päeval.

        Lisaküsimuste korral võtke meiega julgesti ühendust.