KODUKORD

         MIU PEO- JA MÄNGUTOA KODUKORD

 1. MIU peo – ja mängutoas kestavad üritused kaks ja pool tundi. Peo ettevalmistusteks saab peo korraldaja tulla kohale 15 min enne ürituse algust ning peale üritust on aega 15 koristuseks. Kokku on broneeringuaeg 3 tundi. Lisaaega on võimalik kokkuleppel juurde osta 30 min / 30 eur.
 2. Üritus peab lõppema õigeaegselt, et tuba saaks õigeaegselt järgmiste külaliste jaoks valmis.
 3. Teie poolt üüritud ajal on mängutuba privaatselt ainult Teie seltskonna kasutada.
 4. Ürituse lõppedes palume teha tuba korda, nagu saabudes tuba oli Pallid, mänguasjad ja muud esemed panna tagasi oma kohale. Kasutatud nõud pesta ja kuivatada ning panna tagasi kappi.  Pinnad puhastada. Praht panna prügikottidesse.  Suuremad pakendid, karbid kaasa võtta.
 5. Palume planeerida peo lõpust 15 min koristamise jaoks. Jätame endale õiguse esitada lisa arve (30 EUR) koristamata mängutoa ja kööginurga eest!
 6. Soovi korral on võimalik lisatasu eest tellida koristamine mängutoa poolt.
  • Täiskoristus 30 EUR – See teenus hõlmab köögi ja söögiala koristamist, nõude pesemist ja prügikottide ära viimist. Suuremad pakendid, karbid palume teil kaasa võtta. Lisaks mänguasjade ja vaiba ala korrastamine meie poolt. Palume teil siiski suuremad mänguasjad omal kohal hoida ja inventariga viisakalt ümber käia. Teenus ei hõlma pallimere pallide koristamist. (Pallid käivad pallimeres!)
  • Köögikoristus 15 EUR – See teenus hõlmab köögi ja söögiala koristamist, nõude pesemist ja prügikottide ära viimist. Suuremad pakendid, karbid palume teil kaasa võtta.
  • Mänguala koristus 15 EUR – Mänguasjade koristus. Vaiba pinna koristus. Palume teil siiski suuremad mänguasjad omal kohal hoida ja inventariga viisakalt ümber käia. Teenus ei hõlma pallimere pallide koristamist. (Pallid käivad pallimeres!)
 7. Mänguasju ei tohi kaasa võtta, lõhkuda ja rikkuda. Küll aga võib neid endale soetada www.miu.ee e-poest 🙂
 8. Palume jätta üleriided ja jalanõud esikusse.
 9. Välisjalanõudes on mängutoas liikumine keelatud. Mängutoas on paljajalu viibimine keelatud (eriti suvel). Palun võtke kaasa sokid!
 10. Mängutoas vastutab iga lapsevanem oma lapse eest. Kui lapsevanemat ei ole kohal, vastutab lapse eest peo korraldaja. Ohutuse tagamiseks ei tohi lapsi jätta ürituse ajaks järelvalveta.
 11. Suitsetamine on siseruumides keelatud.
 12. Ürituse ajal ei tohi kaasa tuua ega tarvitada alkohoolseid jooke.
 13. Ürituse ajal on keelatud olla joobeseisundis. Üürile andjal on õigus paluda joobes isikul lahkuda ruumist.
 14. Mängualal on keelatud viibida toidu ja joogiga. Kui üürnik ei järgi reeglit, kohustub ta maksma kogu ruumide üldise puhastuse eest.
 15. KEELATUD on kasutada tordivulkaane  ja „maagilisi“ küünlaid, palun kasutage tavalisi küünlaid.
 16. Kodumasinate kasutamisel palume järgida tuleohutuseekirju.
 17. Üürnik vastutab rikutud mänguasjade, tehnika, mööbli eest materiaalselt  ja on kohustatud hüvitama kahju.
 18. Mängutuppa on keelatud tuua lemmikloomi.

Broneeringu kinnitamiseks tuleb tasuda ettemaks 40 eurot. Summa tuleb kanda Iluvõtmeke OÜ Swedbank arvelduskontole ( EE772200221068637320 ) 24 tunni jooksul jooksul. Kui ettemaksu ei laeku kaotab broneering kehtivuse. Kui üritus jääb ära kliendi süül, ettemaksu ei tagastata. Kokkuleppel on kliendil võimalus muuta üks kord peo toimumise kuupäeva juhul kui peo toimumiseni on sel hetkel jäänud vähemalt 10 päeva.  Ülejäänud summa võib kanda Iluvõtmeke OÜ arvelduskontole vähemalt 5 päeva enne üritust või maksta kohapeal sularahas peo toimumise päeval.

        Lisaküsimuste korral võtke meiega julgesti ühendust.