MEIST

MIU peo- ja mängutuba on üks mõnus ja hubane koht, mis asub Tallinnas, Haaberstis. Ruum sobib hästi sünnipäevade tähistamiseks ja muudeks kokkusaamisteks neile, kes hindavad rahulikumat olemist. Miu tuba on üks suur ja avar ( 250 m² ) ruum, kus peo seltskond saab mõnusasti koos aega veeta ning pisikesed ohutult ringi joosta ja mängida, püsides kenasti vanemate silme all. Mängutuba on privaatselt Teie seltskonna kasutada. Mänguala sobib eelkõige eelkooliealistele lastele, kuid tegevust ja mõnusat olemist leiavad ka suuremad. Meie juures on mõnus olla.

Meie arvame, et on väga tähtis, et mängutoas oleks lisaks lastele, hea ja mugav olla ka täiskasvanutel.  Söögialas jagub piisavalt palju istekohti nii suurtele kui väikestele.  Olemas on mugav diivan, kust rahulikult oma mudilasi jälgida. Kuna kogu ruum on mõnusasti silma all saavad lapsevanemad  rahulikult kohvitassi kõrvalt oma pisikesi jälgida. Suurematele on tegevuseks XBOX , telekad , õhuhoki ning lauajalgpall.

Mugavas kööginurgas on olemas kõik, mida peo läbiviimiseks võib vaja minna. Meil on suur külmik koos sügavkülmaga, veekeetja, mikrolaineahi, vaasid, kausid, vaagnad, noad ja kõik muu vajalik.

Kohviarmastajaid lapsevanemaid rõõmustab tasuta automaatne kohvimasin. Meie poolt on olemas ka suhkur, tee ning tassid.

MIU peo- ja mängutoas on ka privaatne WC ning mähkimisnurk beebidele.

Peame väga lugu puhtusest ning hoiame mängutoa alati värske ning puhtana. Kõiki pindu ning tekstiile puhastatakse regulaarselt loodussõbralike puhastusvahenditega. Palume ka külalisi aidata kaasa puhtuse hoidmisel ning võtta kindlasti kaasa sokid!

Soovi korral saab enne broneerimist tulla ka ruume vaatama. Kui on erisoove või küsimusi siis aitame Sind rõõmuga!

Ootame Teid külla ja kohtumiseni!